O firmie

Z pamiętnika ATACAMY
    2007 rok - 1 stycznia ATACAMA wchodzi na rynek upominków reklamowych.
Dlaczego ATACAMA?
...Może dlatego, że to żeńska firma, a w nazwie słychać wyniosłość, dumę i ponad-przeciętność. To bardzo trudny rok, nie dałybyśmy rady bez wsparcia naszych przyjaciół i kontrahentów. Dzięki naszej charyzmie, zaangażowaniu i nieustannej pracy osiągamy pierwsze cele, a na rynku pojawia się nasz pierwszy katalog !
Jest ciężko i trudno lecz nie poddajemy się, gdyż wspólnie mamy zamiar zbudować prężnie działającą firmę i to dodaje nam skrzydeł. W ciągu roku zmieniamy siedzibę firmy. Mamy swoje biuro oraz magazyn i zatrudniamy pierwszych pracowników. Najtrudniejsze jest to że nasz magazyn jest w piwnicy. Wnoszenie i wynoszenie towaru wąskimi i niewygodnymi schodami niestety nie jest usprawnieniem w logistyce dostaw.
    2008 rok - W połowie roku zatrudniamy kolejnych pracowników, a dla poprawienia komfortu pracy wkrótce przenosimy biuro na większą powierzchnię. Warunki pozwalają nam zbudować wzorcownię artykułów reklamowych, w której wyeksponowane są nowości oraz produkty godne polecenia.
    2009 rok - To rok wielkich wyzwań. Mamy już ogromny magazyn dostosowany do obsługi logistyczno – dystrybucyjnej nawet najbardziej złożonych projektów wymagających dużej powierzchni składowania. Realizujemy pierwsze złożone kontrakty reklamowe, a ich powodzenie jest uzależnione od dobrze dopracowanej i wykonanej produkcji w Chinach.

    2012 rok -  Kolejna przeprowadzka, wdrażamy nowe techniki znakowania, kupujemy nowe maszyny i już w pełni kontrolujemy zamówienia wychodzące z naszego magazynu. Poszerzamy obsługę zamówień o magazynowanie i dystrybucję wg wytycznych naszych klientów do wszystkich ich oddziałów w Polsce i Europie.

Jesteśmy na rynku już 10 lat, za co wszystkim którzy się do tego przyczynili bardzo dziękujemy!....

Atacama © 2014
Projekt i realizacja: Studio Moyoki